Грудень 2013

Різдвяна виставка ікон у Шевченковому університеті

Напередодні Новорічних і Різдвяних свят у Мистецькій галереї Київського національного університету імені Тараса Шевченка з ініціативи Центру фольклору та етнографії Інституту філології відкрилася виставка ікон «Возвеселімося всі разом нині!» майстерні «Небо на землі».

Відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні

24 грудня в Інституті філології відбулася зустріч студентів-білорусистів з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Валентином Володимировичем Величко. Пан Посол завітав у Білоруський центр мови і культури з новорічними і різдвяними подарунками – технічним забезпеченням для навчання та книгами.

Возвеселімося всі разом нині Виставка сучасних ікон

24 грудня в Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відкриється виставка сучасних ікон сімейної іконописної майстерні «Небо на землі» (м. Миколаїв). Виставка має назву «Возвеселімося всі разом нині» і присвячена Різдву та іншим зимовим святам.

Кафедра слов’янської філології відсвяткувала Новий рік

20 грудня студенти-магістри кафедри слов'янської філології влаштували святкування Нового року, запросивши: заступника директора проф. Олену Снитко, методистів славістики, викладачів з кафедри полоністики та кафедри російської мови, студентів та викладачів сербістики, хорватистики, білорусистики та болгаристики.

Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013 році

Запрошуємо студентів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації взяти участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013 році, зі спеціальності «романо-германські мови та літератури», який відбудеться у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя (наказ МОН № 1281 від 09.09.

Студенти-арабісти відзначили Всесвітній день арабської мови

18 грудня у світі відзначають Всесвітній день арабської мови. Цьогоріч в Єгипетському центрі арабської мови та культури з нагоди свята Тарик Сархан, завідувач відділу Ісламського культурного центру в м.Києві прочитав лекцію студентам на тему: «Історія арабської мови та мистецтво арабської каліграфії».

Сторінки