Жовтень 2013

НСПУ-Інститут філології: творча співпраця триває

30 жовтня на засіданні кафедри теорії літератури та компаративістики і літературної творчості викладачі та студенти разом із головою Спілки письменників України Віктором Барановим обговорили стратегію творчої роботи студентської молоді спеціальності «літературна творчість» і в черговий раз порушили питання доцільності створення Літературного інституту на базі кафедри.

На перетині поезії та музики

29 жовтня на новій сцені Мистецького салону КНУ імені Тараса Шевченка відбувся виступ дуету “Сестри Тельнюк” із поетично-музичним проектом «Дорога зі скла». У рамках заходу пройшла презентація нових книг українського видавництва «КОМОРА» - збірки вибраної поезії Оксани Забужко «Вірші: 1980 -2013» та «Антології української жіночої прози».

Тиждень турецької мови в Інституті філології триває

29 жовтня у Турецькому центрі інформації та досліджень у рамках тижня турецької мови відбулися літературні читання на тему «Постмодернізм в турецькій літературі». Аспірантка кафедри тюркології Дар’я Пасічник розповіла студентам про особливості турецького постмодернізму та найяскравіших представників цього літературного напряму.

Детектив – це міська казка

29 жовтня на запрошення к.філол.н., доц. кафедри сучасної української мови Олесі Сидоренко в Інститут філології завітав сучасний український письменник В’ячеслав Васильченко. Автор трьох детективів розмірковував зі студентами-україністами про поняття книги та письменника у сучасному житті.

Григорій Грабович: «Кожне покоління має не лише право, а й обов’язки по-новому прочитувати письменників»

У рамках Циклу презентацій видань на вшанування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка від кафедри історії української літератури і шевченкознавства (куратор Циклу презентацій Галина Усатенко) КНУ імені Тараса Шевченка відбулася представлення філологічній громаді Ювілейного проекту від видавництва «Критика».

Новогрецька в англомовному світі: чи потрібна?!

Євроінтеграційний курс, обраний Україною, полягає в широкому спектрі змін, що охоплюють різні сфери соціального життя країни, зокрема і зміни в галузі освіти та фахової підготовки майбутніх спеціалістів.

В Інституті філології розпочався тиждень турецької мови

Нині Схід дуже приваблює українців як туризмом, так і особливостями своєї культури. Кафедра тюркології Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка на честь 90-річчя від дня проголошення Турецької Республіки організувала тиждень турецької мови, аби познайомити студентів-філологів з такою цікавою та особливою східною країною як Туреччина.

Сторінки