Вересень 2013

День відчинених дверей гуманітарних факультетів

28 вересня Київський національний університет імені Тараса Шевченка презентував абітурієнтам і їхнім батькам свої факультети та Інститути гуманітарного профілю - Військовий інститут, історичний факультет, факультет соціології, факультет психології, Інститут філології, Інститут журналістики, юридичний факультет, філософський факультет та Інститут міжнародних відносин.

Співпраця з Кувейтом

27 вересня 2013 року директор Інституту філології проф. Семенюк Григорій Фокович прийняв делегацію з Кувейту.

«Наша мета – зробити Тараса Шевченка доступним для світового загалу»

26 вересня в Національному музеї Тараса Шевченка відбулося урочисте відкриття IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та презентація науково-освітнього порталу «Тарас Григорович Шевченко».

«Кожен з нас – дискурсивна особистість»

23 та 24 вересня у стінах Інституту філології відбулася зустріч студентів із завідувачем кафедри теоретичної та прикладної лінгвістики, деканом факультету філології і медіа комунікацій Омського державного університету ім. Ф.М. Достоєвського д.філол.н., проф. Іссерс Оксаною Сергіївною.

Турецький центр приймає гостей з Посольства Туреччини в Україні

24 вересня 2013 року в Турецькому центрі інформації та досліджень Інституту філології відбулася зустріч студентів-тюркологів із аташе з питань культури та інформації Посольства Туреччини в Україні паном Бератом Йилдизом.

Перезентація звіту студентів ІІ курсу перської групи про поїздку до Ірану

20 вересня о 10:00 в 63 ауд. Центр іраністики, зокрема аситсент Кафедри Близького Сходу Амір Ахмаді, організував презентацію звіту студентів ІІ курсу про поїздку до Ірану, яку вони здійснили у серпні 2013 р. Підготували доповідь студенти перської групи Тетяна Осядла і Антон Тугай.

Свято індійської культури в Інституті філології

20 вересня в Актовій залі Жовтого корпусу відбулася неофіційна посвята в студенти першокурсників-індологів. «Мета нинішнього заходу – культурно-пізнавальна.

Сторінки