Липень 2013

"Віртуальна бібліотека філолога": нові надходження

Розділ “Віртуальна бібліотека філолога” на веб-сторінці Інституту філології функціонує від часу заснування інститутського сайту і на сьогодні містить посилання на 68 повнотекстових випусків наукових праць, які видаються в Інституті філології за безпосередньої участі його фахівців.

Спекотні будні приймальної комісії Інституту філології

З 1 червня всі виші України розпочали прийом документів від абітурієнтів для вступу на обрані спеціальності. Цього року, як і попереднього, вчорашні школярі можуть подати заяви на 15 спеціальностей у різні навчальні заклади (по 3 спроби у 5 вишів).

Фольклористи-першокурсники пройшли літню практику на Хмельниччині

Літня практика… Це період, коли можна відпочити від підручників і лекцій та по-справжньому відчути майбутню професію, здобувши необхідні навички. Першокурсники Інституту філології зазвичай проходять фольклорну практику: кожна група під керівництвом викладачів їде до певного регіону, де впродовж кількох тижнів збирає місцеву народну творчість.

В Інституті філології відсвяткували випуск 553 бакалаври

5 липня в Інституті філології відсвяткували випуск 502 бакалаври стаціонарної та 51 - заочної форми навчання. 116 із них отримали дипломи з відзнакою. Урочистість провели заступники директора Інституту проф. І.П.Бондаренко, доц. В.Ф.Чемес та доц. С.Г.Саєнко.

Радісний смуток випускного

1 липня Інститут філології випустив понад 800 магістрів і спеціалістів. Вчорашніх студентів – нинішніх колег напутнім словом привітала дирекція закладу. В урочистостях взяли участь шановні гості заходу – грузинсько-український дипломат і письменник Рауль Чілачава, поет Василь Герасим’юк, представник Посольства Чеської республіки в Україні.