Червень 2013

Турецький центр інформації та досліджень: 10 років діяльності

19 червня Турецькому центру інформації та досліджень виповнилося 10 років від дня його заснування.

Присвоєння Центру білоруської мови і культури імені Володимира Короткевича

12 червня в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка відбулося присвоєння Центру білоруської мови і культури імені класика білоруської літератури Володимира Короткевича. З привітальними словами виступили: проректор з науково-педагогічної роботи П.О. Бех, надзвичайний і Повноважний посол Республіки Білорусь в Україні В.В.

Великий Всеукраїнський фольклорний фестиваль «Калина об Різдві» та Сьомі міжнародні фольклористичні читання

8 червня 2013 року на території Козацького селища «Мамаєва Слобода» відбулося грандіозне дійство – Великий Всеукраїнський фольклорний фестиваль «Калина об Різдві». Організаторами цієї науково-мистецької акції стали Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Центр народознавства «Козак Мамай» («Мамаєва Слобода») та Центр Української Культури та Мистецтва.

Літня школа з англійської мови «GET KNOWLEDGE - GET FUTURE»

Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці
за підтримки «Американського Куточка» Університету Корвінус (Угорщина) запрошує Вас до

Літньої школи з англійської мови
«GET KNOWLEDGE - GET FUTURE»
Будапешт (Угорщина), Відень (Австрія)
13-18 липня 2013 р.

Турецький центр інформації та досліджень в ефірі

Турецький центр інформації та досліджень Інституту філології - провідний осередок тюркології в Україні. В його пріоритеті - інтеграція студентів-тюркологів в культурно-освітній простір Близького Сходу. Крім того, співробітники Центру завжди тримають руку на економічному та політичному пульсі Туреччини.

Прес-реліз ВІЧНІ СИМВОЛИ виставка сучасних ікон

5 червня в Центрі Української Культури та Мистецтва відкриється виставка сучасних ікон. Виставка має назву «Вічні символи» і представлятиме роботи сімейної іконописної майстерні «Небо на землі» (м. Миколаїв) .