Травень 2013

Якуб Парусінскій: «Ті, хто обрав суспільні науки, мають завжди добиватися золота»

Про що розповідав слухачам курсу «ПроLife» в Інституті філології шеф-редактор і журналіст газети «KyivPost»

Януш Леон Вишневський: «Наука – це моя жінка, а література – коханка»

На запрошення Польського Інституту у Києві Януш Леон Вишневський відвідав Україну вже вчетверте. Цього разу пан Януш приїхав до столиці на ІІІ Міжнародний Фестиваль «Книжковий Арсенал». Скориставшись цією нагодою, Польський центр Інституту філології 24 травня організував зустріч студентів із письменником у залі Наукової бібліотеки ім. М.

В Інституті філології відкрився Центр болгарської мови, літератури, історії та культури

26 травня в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка відбулося святкове відкриття Центру болгарської мови, літератури, історії та культури. В урочистостях взяли участь Віце-президент Республіки Болгарія пані Маргарита Попова, проректор з міжнародних зв’язків проф.

Єгипетський центр арабської мови та культури відсвяткував 5-річчя

27 травня – особлива дата для Єгипетського центру арабської мови та культури. Саме цього дня у 2008 році за сприяння Посольства Арабської Республіки Єгипет в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка було урочисто відкрито спеціалізований центр з вивчення арабської мови, літератури, історії та культури – Єгипетський центр.

В Інституті філології відкрили унікальну виставку «Скарб слова»

24 травня в слов’янському календарі – особлива дата. Цього дня відзначається одне із найбільших культурно-духовних свят жителів Східної та Центральної Європи – День слов’янської писемності та культури.

День слов’янської писемності та культури в Музеї літератури

24 травня Україна, Росія, Білорусь, Болгарія, Сербія, Словаччина, Македонія, Чорногорія та Чехія відзначають День слов'янської писемності та культури. Свято приурочене до дня вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила й Мефодія, слов'янських просвітників і проповідників християнства.

Світлої пам'яті Маргарити Олександрівни Карпенко

КАРПЕНКО М.О.
(18.05.1926 – 21.05.2013)

Київський національний університет імені Тараса Шевченка глибоко сумує з приводу смерті визначного українського мовознавця, доктора філологічних наук, професора кафедри російської мови, Почесного голови Ради ветеранів війни і праці, Голови Ради старійшин Київського університету Маргарити Олександрівни Карпенко.

Категорії: 

Сторінки