Квітень 2013

Радіоефір 04.30.2013

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, шановні студенти та викладачі ІФ!
Сьогодні – 30 квітня, останній день перед довгоочікуваними травневими святами. 12 днів ви зможете відновлювати сили, відпочивати, насолоджуватися смачними домашніми обідами і прогулянками на свіжому повітрі зі своїми друзями.

Студенти Інституту філології – найкращі знавці мов!

24-25 квітня в Києві пройшли Всеукраїнські студентські олімпіади з різних спеціальностей – перекладу зі слов’янських і західних мов. Перша відбувалася в Академії СБ України, друга - в стінах Інституту філології.

Універсальні поради успіху від Володимира Дегтярьова

У ролі спікера на профорієнтаційний курс «ПроLife» в Інститут філології запросили директора однієї з найбільших українських піар-агенцій «Newsfront» Володимира Дегтярьова. Розповівши про власний кар’єрний шлях злетів і падінь, Володимир поділився з учасниками життєвим досвідом і спостереженнями.

Нагороджено переможців ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад»

23-24 квітня у стінах КНУ імені Тараса Шевченка вперше проводився ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад». Журі із професорського складу Інституту філології підготувало різноманітні завдання з фаху для учасників олімпіади з усіх куточків України.

«Професія сценариста – вічна»

Олена Тєрєшкова з організаторкою проекту Юлією Марушевською

24 квітня в рамках профорієнтаційного курсу «ПроLife» учасникам проекту прочитала лекцію відомий кіносценарист Олена Тєрєшкова

Ознайомлення творчої молоді з кінодраматичним мистецтвом сценарист з 10-річним стажем Олена Тєрєшкова почала з екскурсу в історію цього явища.

Сьомі фольклористичні читання, присвячені професору Лідії Дунаєвській

Для виступів у Сьомих всеукраїнських наукових фольклористичних читаннях організаційний комітет запрошує учених-гуманітаріїв, музеєзнавців, дослідників-практиків.
Тему виступу та його коротке резюме (до 1800 знаків) просимо надсилати до 25 квітня 2013 року на електронну адресу організаційного комітету.

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад»

23 квітня в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка розпочався ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад».

Сторінки