Березень 2013

«Ми весь час стоїмо перед величезною кількістю виборів…»

29 березня в День філолога до своєї Alma Mater завітав її відомий випускник – народний депутат України, журналіст, екс-директор каналу ТВі Микола Княжицький. Він зустрівся зі студентами та викладачами Інституту філології. Знайомство із гостем відбулося у форматі запитань і відповідей.

Комунікація рухає українсько-турецькі відносини

З кожним роком взаємини України-Туреччини зміцнюються. І це й не дивно, адже ці дві, на перший погляд, різні країни мають багато спільного в культурі, історії, мистецтві.

Святковий концерт до Дня філолога

28 березня напередодні Дня філолога в Актовій залі Червоного корпусу відбувалося незвичайне розслідування. За справу викрадення студента східної філології взялися двоє неперевершених детективів – Шерлок Холмс і доктор Ватсон. На шляху до розкриття злочину слідчі побували у різних куточках світу.

«Треба братися за справи, які іншим здаються нереальними»

27 березня в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка стартував профорієнтаційний студентський проект
Про life

Дні Кіпру в Інституті філології

7 березня 2013 року у Центрі грецької мови та культури ім. А.О. Білецького відбулася зустріч студентів, які вивчають новогрецьку мову та літературу, з Надзвичайним та Повноважним Послом республіки Кіпр в Україні п. Евагорасом Вріонідисом.

Темою зустрічі було знайомство студентів з основними віхами історії Кіпру.

«Шпилясті кобзарі» підкорили студентів Інституту філології

Мандрівні співці – трувери, трубадури, мінезингери, кобзарі – існували чи не в усіх країнах світу. Але сьогодні лише Україна зберегла традиційний рудимент – кобзарське мистецтво. Ця справа далася їй не легко. У різні часи завойовницька влада намагалася розірвати традицію мандрівних співців в Україні. Чи не найбільше сили кобзарського слова остерігалася польська шляхта.

Регламент Міжнародної олімпіади з турецької мови

29 березня 2013р. – П'ятниця
Жовтий корпус Інституту філології
Актова зала, ауд. 63, 18, 21, 83.

Сторінки