Грудень 2012

«Диво трапляється з тими, хто на нього чекає»: Інститут філології відсвяткував слов’янське Різдво

Традиційно напередодні Нового року в Інституті філології твориться Різдвяна казка слов’янського світу. Найдавніші традиції цього свята у Болгарії, Сербії, Хорватії, Білорусії відроджують і модернізують студенти різних курсів кафедри слов’янської філології.

Центр досліджень літератури для дітей та юнацтва

Центр досліджень літератури для дітей та юнацтва проводить збір інформації для майбутнього інформаційно-бібліографічного видання (упорядники – Т. Качак, У. Гнідець), у якому міститимуться короткі дані про дослідників, а головне - буде подано список праць, присвячених проблемам літератури для дітей, виданих протягом останніх років.

Міжнародний день арабської мови ООН

Міжнародний день арабської мови в Єгипетському центрі

Мішель Терещенко: «Я написав книгу про дідуся, щоб мої діти й онуки знали історію нашого славетного роду»

18 грудня в Інститут філології Київського університету імені Тараса Шевченка завітав нащадок відомо роду українських підприємців і магнатів Мішель Терещенко.

Вийшов грудневий випуск газети «Життя Non-Stop»

У новому випуску – цікаві роздуми щодо давно обіцяного кінця світу, якого чекає більшість. Лишень хтось – з радістю, а хтось – зі страхом. Для вас підготували інтерв’ю з відомим телеведучим Сергієм Притулою, співачкою Любою Юнак та командою КВК «Збірна Шевченко». У номері висвітлені останні актуальні університетські події.

День відчинених дверей в Університеті

15 грудня в КНУ імені Тараса Шевченка відбувся День відчинених дверей для абітурієнтів, які вирішили пов'язати своє життя з гуманітаристикою.

Уряд Японії нагородив Орденом Вранішнього Сонця двох професорів КНУ імені Тараса Шевченка

Дипломатичні зв’язки України та Японії продовжують розвиватися з непересічним успіхом. Цьогоріч вищезазначені країни святкують 20-ту річницю взаємної співпраці, що стало приводом для організації Посольством Японії протягом 2012 р. низки культурних заходів у різних містах України.

Сторінки