Листопад 2012

Радіоефір 11.30

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, шановні філологи, заручники художнього слова!

Словенські письменники читають лекції студентам Інституту філології

28 листопада студенти слов’янської філології та літературної творчості замість звичайної лекції почули унікальну – від гостів Інституту філології, словенських письменників Луції Степанчич, Горана Войновича та Міха Мацціні. Всі ці творчі особистості дуже багатогранні. Крім письменницького хисту, вони мають й інші захоплення та професії.

Україна – Казахстан: багатовекторність співпраці (освітній контекст)

27 листопада 2012 року у стінах Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Казахстан в Україні Турісбекова Заутбека Каусбековіча зі студентами-філологами. Організаторами заходу стали ректор університету і Турецький центр інформації та досліджень Інституту філології.

Японознавчі студії в Інституті філології

Розвиток японістики набирає стрімких обертів далеко поза межами «країни, де сходить сонце». Одним із таких європейських центрів японознавства є Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка. Потужна кафедра китайської, корейської та японської філології на чолі з проф.

Вистава "Безіменна зірка" в Інституті філології

Театр «Маскам Рад»

Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка

представляють

чарівну історію про кохання, музику й зірки

6 грудня 2012 року

о 14.30

бульв. Т.Шевченка, 14

Конкурс на участь у проекті ЄС "ТРАНССТАР": художній переклад та міжкультурне посередництво

Шановні колеги!

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ "ТРАНССТАР": художній переклад та міжкультурне посередництво.

Сторінки