Вересень 2012

Свято першокурсника

Ведучі в ролі олімпійських Богів

200 років тому. Греція. Олімп. Звуки тихої кіфари. Глядачі в ролі грецького народу, першокурсники – учасники олімпійських ігор, ведучі – Боги. Ось так 27 вересня в Актовій залі Інституту філології виглядало Свято першокурсника.

Текст: Олександра Борейчук
Фото: Валерій Попов

Радіоефір 09.28

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, шановні мешканці філологічного царства, всі ті, хто розділяє зараз із нами солодкі миті довгоочікуваної п’ятниці!

Перекладачі святкують 50-річчя спеціальності

Чекаємо усіх, хто хоче зустрітися з друзями й однокашниками, з колишніми викладачами і колегами, 2-го жовтня 2012 року о 14.30 в Актовому залі Інституту філології (бул. Шевченка, 14, 2-й поверх).

Радіоефір 09.24

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, шановні мешканці філологічного царства, любителі мови і слова!

Сьогодні 24 вересня, а це означає, що до завершення першого осіннього місяця залишилося менше тижня! Отож: широко усміхаємося, споживаємо більше вітамінів, напружуємо всі наші звивини, аби 1 жовтня з упевненістю сказати: вересневий етап пройдено успішно!

Вересневий номер студентської газети «Життя Non-Stop»

Нарешті побачив світ вересневий випуск студентської газети КНУ імені Тараса Шевченка «Життя Non-Stop». У номері ви знайдете: цікаві розмови з першокурсниками та поради, як не заблукати у столиці. Зможете прочитати інтерв’ю з Володимиром Федоровичем Цвихом – головою університетської профспілки і просто неймовірною людиною.

Радіоефір 09.21

РАДІО! РАДІО!

Зустріч з депутатом Німецького Бундестагу паном Берндом Шееленом

19 вересня 2012 року о 15.00 у 63 ауд. (Мистецька зала) Інституту філологіії відбулася зустріч з депутатом Німецького Бундестагу паном Берндом Шееленом, який розповів про Міжнародну парламентську стипендію Бундестагу та трьох Берлінських університетів.

Сторінки