Травень 2012

Випускники востаннє зібралися у своїй Alma-mater

Здається нещодавно сьогоднішні випускники знайомилися з наказом про зарахування у Київський національний університет імені Тараса Шевченка Інститут філології. Швидко проминули роки. За вікном 31 травня 2012 рік, ВИПУСКНИЙ.

Міжнародна школа україністики запрошує на навчання

Чергова літня сесія Міжнародної школи україністики відбудеться з 14 липня до 3 серпня 2012 року.

Навчальна програма складається із практичних курсів української мови, літератури, культури і краєзнавства, а також спеціальної культурної програми.

Лекції з усіх дисциплін проводять викладачі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також провідні науковці Національної академії наук України.

Запрошуємо на навчання!

Архів

... і трохи історії

“Фольклор – це кров національного тіла, яка несе кисень, життя”

Міниться весняними кольорами золотоверхий Київ, щедро обдаровує його своїм теплом Дажбог, а в цей час на зелених пагорбах довкруг витоку річки Либідь здіймаються у небесну блакить козацькі стяги. Там твориться національна українська казка, що починається словами: «Десь колись, не за горами високими, не за морями глибокими, а в стольному граді Києві жили-були добрі люди.

«Слов’янська фантастика» в Інституті філології

11-12 травня в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Міжнародна наукова конференція «Слов’янська фантастика», організатором якої стала кафедра слов’янської філології інституту й зокрема доц. Айдачич Деян Володимирович.

Мітинг, присвячений 67 річниці Великої Вітчизняної війни

7 травня біля стін Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся мітинг, присвячений 67-річчю з дня завершення Великої Вітчизняної війни. На урочистості запросили ветеранів ВВВ – колишніх випускників і викладачів Київського університету.

Відбувся конкурс краси "Царівна Інституту філології 2012"!

Вітаємо нову Царівну інституту філології студентку 2 курсу спеціальності «Мова гінді та література» Олександру Тонконог!

фото: Валерій Попов