Квітень 2012

«Продавцем щастя» народжується кожен

Літературна студія імені Максима Рильського Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка 27 квітня 2012 року організувала зустріч з талановитою молодою письменницею Мариною Ковінько.

Пам’яті Олександра Івановича Білодіда

Олександр Іванович Білодід народився 11 жовтня 1934 р. в Харкові, в сім’ї тоді ще молодого викладача, а згодом відомого мовознавця Івана Костянтиновича. Вчений закономірно продовжив традиції родини: навчався на філологічному факультеті Київського державного університету імені Тараса Шевченка (1952-1957), а з 1960 р.

Категорії: 

«Східний філософ» у стінах Інституту філології. Міжнародна конференція, присвячена творчості Омара Хайяма

“Що знає пересічна людина про стародавню Персію? Перші асоціації – Хайям, Фірдоусі, Сааді. І це дуже приємно, що люди пізнають цю країну саме через поетичне слово”, - такими словами відкрив Форум, присвячений ушануванню пам’яті відомого іранського поета, мислителя, вченого-математика Омара Хайяма заступник директора Інституту філології проф. І. Бондаренко.

XII Міжнародні славістичні читання, присвячені пам’яті акад. Л.А. Булаховського

20 квітня в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися дванадцяті традиційні Міжнародні славістичні читання, присвячені пам’яті акад. Л.А. Булаховського. Конференція об’єднала дослідників-славістів з різних країн і вишів України. До її організації, крім Інституту філології, долучилися Інститут мовознавства імені О.О.

Таджикистан-Україна: 20 років дипломатичних відносин

Цьогоріч виповнюється 20 років підписання (24 квітня 1992 р.) договору про встановлення дипломатичних відносин між Республікою Таджикистан і Україною. З цієї нагоди в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка 19 квітня відбулася науково-практична конференція «Таджикистан і Україна в Євразійському просторі. Приклад діалогу».

Всеукраїнська студентська олімпіада з перської мови

Традиційно у березнево-квітневий період Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка збирає у своїх стінах молодих персезнавців. Цьогоріч у 7 Всеукраїнській олімпіаді з перської мови взяли участь понад 40 студентів з профільних вишів України (Київ, Львів, Харків, Сімферополь).

Не дозволяй насильству потрапити у твою домівку

Насильство в сім’ї – це проблема, про яку не прийнято говорити у нашому суспільстві. Щороку вона стає глобальнішою і розростається до критичних меж. Найжахливіше те, що жертви такого насильства – жінки. Саме вони, матері людства, страждають від мужніх та агресивних рук чоловіків. Вирішити цю проблему можна, лише привернувши до неї увагу оточуючих.

Сторінки