Березень 2012

ГосподарVSГосподиня ІФ

Добро бореться зі злом, світло заміняє темряву, інь поєднується з янем, після ночі настає ранок, тепла весна приходить на зміну холодній зимі, а в Інституті філології хлопці змагаються з дівчатами за право називатися господарями чи господинями у Жовтому корпусі.

У День філолога нагородили студентів-активістів

У професійне філологічне свято 29 березня 2012 року найкращих студентів – рушіїв громадсько-культурного життя Жовтого корпусу – привітали дирекція та профспілка Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Х Всеукраїнський тур Міжнародної олімпіади з турецької мови

З 22 по 24 березня 2012 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за сприянням Міністерства освіти, молоді та спорту України, Головного управління освіти і науки м.

Вітаємо з Днем філолога!

Шановна філологічна родино!
Вітаємо з Днем філолога!

Категорії: 

Святкуймо разом День філолога!

Святкуймо разом День філолога!

Приходь 29 березня о 16.00 в Актову залу Червоного корпусу.

На тебе чекає святковий концерт і after-party в клубі “Seven”

Премія імені професора Лідії Дунаєвської

Кафедра фольклористики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка започаткувала щорічну премію імені професора Лідії Дунаєвської для переможців наукового конкурсу на кращу розвідку у галузі фольклористики серед студентів та аспірантів-фольклористів України.

Шості всеукраїнські наукові фольклористичні читання, присвячені професору Лідії Дунаєвській

2012 рік є ювілейним для кафедри фольклористики Інституту філології, яка була створена 1992 року з ініціативи професора Лідії Дунаєвської.

Сторінки